购买 FCHD190N65S3R0-F155 | FCHD190N65S3R0-F155数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
FCHD190N65S3R0-F155
FCHD190N65S3R0-F155
FCHD190N65S3R0-F155
仅供参考
制造商 onsemi
描述 MOSFET N-CH 650V 17A TO247
数据表
封装 -
ECAD
库存 192 piece(s)
送货服务
FCHD190N65S3R0-F155参数
制造商onsemi
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列SuperFET® III
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)650 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C17A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)10V
Vgs(th)(Max)@Id4.5V @ 390µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs33 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds1350 pF @ 400 V
Vgs(最大)±30V
FET功能-
功耗(最大值)144W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs190mOhm @ 8.5A, 10V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Through Hole
供应商设备包TO-247-3
包/箱TO-247-3
FCHD190N65S3R0-F155 Packaging
Insepction
FCHD190N65S3R0-F155 FAQ
  • 1. How to order FCHD190N65S3R0-F155 on Heisener?
  • 3. Are the FCHD190N65S3R0-F155 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of FCHD190N65S3R0-F155?
FCHD190N65S3R0-F155 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。