购买 DXTN07100BP5Q-13 | DXTN07100BP5Q-13数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
DXTN07100BP5Q-13
DXTN07100BP5Q-13
DXTN07100BP5Q-13
仅供参考
零件编号 DXTN07100BP5Q-13
制造商 Diodes Incorporated
描述 TRANS NPN 100V 2A POWERDI5 T&R
送货服务
DXTN07100BP5Q-13参数
制造商Diodes Incorporated
类别分立半导体产品 - 晶体管 - 双极 (BJT) - 单
封装-
ECAD
系列Automotive, AEC-Q101
晶体管类型NPN
电流 - 收集器(Ic)(最大)2 A
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)100 V
Vce饱和度(最大值)@ Ib,Ic500mV @ 200mA, 2A
电流 - 收集器截止(最大)100nA (ICBO)
直流电流增益(hFE)(最小值)@ Ic,Vce100 @ 500mA, 2V
力量 - 最大3.2 W
频率 - 过渡175MHz
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱PowerDI™ 5
供应商设备包PowerDI™ 5
DXTN07100BP5Q-13 Packaging
Insepction
DXTN07100BP5Q-13 FAQ
  • 1. How to order DXTN07100BP5Q-13 on Heisener?
  • 3. Are the DXTN07100BP5Q-13 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of DXTN07100BP5Q-13?
DXTN07100BP5Q-13 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
DXTN07100BP5Q-13
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
DXTN07100BP5Q-13 QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
FIXED IND 3.5UH 22.5A 3.1 MOHM