购买 DMTH45M5LPSWQ-13 | DMTH45M5LPSWQ-13数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
DMTH45M5LPSWQ-13
DMTH45M5LPSWQ-13
DMTH45M5LPSWQ-13
仅供参考
零件编号 DMTH45M5LPSWQ-13
制造商 Diodes Incorporated
描述 MOSFET BVDSS: 31V~40V POWERDI506
送货服务
DMTH45M5LPSWQ-13参数
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)40 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C86A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)4.5V, 10V
Vgs(th)(Max)@Id2.3V @ 250µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs13.9 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds978 pF @ 20 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)3.5W (Ta), 72W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs5.5mOhm @ 25A, 10V
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Surface Mount, Wettable Flank
供应商设备包PowerDI5060-8 (Type UX)
包/箱8-PowerTDFN
DMTH45M5LPSWQ-13 Packaging
Insepction
DMTH45M5LPSWQ-13 FAQ
  • 1. How to order DMTH45M5LPSWQ-13 on Heisener?
  • 3. Are the DMTH45M5LPSWQ-13 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of DMTH45M5LPSWQ-13?
DMTH45M5LPSWQ-13 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
DMTH45M5LPSWQ-13
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
DMTH45M5LPSWQ-13 QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
FIXED IND 3.5UH 22.5A 3.1 MOHM