购买 DMTH3004LFGQ-7 | DMTH3004LFGQ-7数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
DMTH3004LFGQ-7
DMTH3004LFGQ-7
DMTH3004LFGQ-7
仅供参考
零件编号 DMTH3004LFGQ-7
制造商 Diodes Incorporated
描述 MOSFET N-CH 30V 15A PWRDI3333
送货服务
DMTH3004LFGQ-7参数
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)30 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C15A (Ta), 75A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)4.5V, 10V
Vgs(th)(Max)@Id3V @ 250µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs44 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds2370 pF @ 15 V
Vgs(最大)±16V
FET功能-
功耗(最大值)2.5W (Ta), 50W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs5.5mOhm @ 20A, 10V
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Surface Mount
供应商设备包POWERDI3333-8
包/箱8-PowerVDFN
DMTH3004LFGQ-7 Packaging
Insepction
DMTH3004LFGQ-7 FAQ
  • 1. How to order DMTH3004LFGQ-7 on Heisener?
  • 3. Are the DMTH3004LFGQ-7 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of DMTH3004LFGQ-7?
DMTH3004LFGQ-7 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。