购买 DMTH15H017LPSWQ-13 | DMTH15H017LPSWQ-13数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
DMTH15H017LPSWQ-13
DMTH15H017LPSWQ-13
DMTH15H017LPSWQ-13
仅供参考
制造商 Diodes Incorporated
描述 MOSFET BVDSS: 101V~250V POWERDI5
送货服务
DMTH15H017LPSWQ-13参数
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)150 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C8A (Ta), 50A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)4.5V, 10V
Vgs(th)(Max)@Id2.6V @ 250µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs50 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds3369 pF @ 75 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)1.5W (Ta), 107W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs17.5mOhm @ 20A, 10V
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Surface Mount, Wettable Flank
供应商设备包PowerDI5060-8 (Type UX)
包/箱8-PowerTDFN
DMTH15H017LPSWQ-13 Packaging
Insepction
DMTH15H017LPSWQ-13 FAQ
  • 1. How to order DMTH15H017LPSWQ-13 on Heisener?
  • 3. Are the DMTH15H017LPSWQ-13 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of DMTH15H017LPSWQ-13?
DMTH15H017LPSWQ-13 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。