购买 DMT35M8LDG-13 | DMT35M8LDG-13数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
DMT35M8LDG-13
DMT35M8LDG-13
DMT35M8LDG-13
仅供参考
零件编号 DMT35M8LDG-13
制造商 Diodes Incorporated
描述 MOSFET 2N-CH 30V 17A PWRDI3333
送货服务
DMT35M8LDG-13参数
系列-
FET类型MOSFET (Metal Oxide)
FET功能-
漏极到源极电压(Vdss)30V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C17A (Ta), 15.3A (Ta)
Rds On(Max)@ Id,Vgs4.7mOhm @ 20A, 10V, 5.8mOhm @ 18A, 10V
Vgs(th)(Max)@Id1.9V @ 250µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs22.7nC @ 10V, 16.3nC @ 10V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds1510pF @ 15V, 1032pF @ 15V
力量 - 最大980mW (Ta), 2W (Tc)
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱8-PowerVDFN
供应商设备包PowerDI3333-8 (Type G)
DMT35M8LDG-13 Packaging
Insepction
DMT35M8LDG-13 FAQ
  • 1. How to order DMT35M8LDG-13 on Heisener?
  • 3. Are the DMT35M8LDG-13 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of DMT35M8LDG-13?
DMT35M8LDG-13 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。