购买 DMT3009LFVW-13 | DMT3009LFVW-13数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
DMT3009LFVW-13
DMT3009LFVW-13
DMT3009LFVW-13
仅供参考
零件编号 DMT3009LFVW-13
制造商 Diodes Incorporated
描述 MOSFET N-CH 30V 12A PWRDI3333
送货服务
DMT3009LFVW-13参数
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)30 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C12A (Ta), 50A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)3.8V, 10V
Vgs(th)(Max)@Id3V @ 250µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs12 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds823 pF @ 15 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)2.3W (Ta)
Rds On(Max)@ Id,Vgs11mOhm @ 14.4A, 10V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount, Wettable Flank
供应商设备包PowerDI3333-8 (SWP) Type UX
包/箱8-PowerVDFN
DMT3009LFVW-13 Packaging
Insepction
DMT3009LFVW-13 FAQ
  • 1. How to order DMT3009LFVW-13 on Heisener?
  • 3. Are the DMT3009LFVW-13 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of DMT3009LFVW-13?
DMT3009LFVW-13 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。