购买 DMPH4009SPSW-13 | DMPH4009SPSW-13数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
DMPH4009SPSW-13
DMPH4009SPSW-13
DMPH4009SPSW-13
仅供参考
零件编号 DMPH4009SPSW-13
制造商 Diodes Incorporated
描述 MOSFET BVDSS: 31V~40V POWERDI506
送货服务
DMPH4009SPSW-13参数
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)40 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C83.4A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)4.5V, 10V
Vgs(th)(Max)@Id2.5V @ 250µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs112 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds5697 pF @ 20 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)4.6W (Ta), 143W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs11mOhm @ 9.8A, 10V
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Surface Mount, Wettable Flank
供应商设备包PowerDI5060-8 (Type UX)
包/箱8-PowerTDFN
DMPH4009SPSW-13 Packaging
Insepction
DMPH4009SPSW-13 FAQ
  • 1. How to order DMPH4009SPSW-13 on Heisener?
  • 3. Are the DMPH4009SPSW-13 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of DMPH4009SPSW-13?
DMPH4009SPSW-13 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。