购买 DMP65H13D0HSS-13 | DMP65H13D0HSS-13数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
DMP65H13D0HSS-13
DMP65H13D0HSS-13
DMP65H13D0HSS-13
仅供参考
零件编号 DMP65H13D0HSS-13
制造商 Diodes Incorporated
描述 MOSFET BVDSS: 501V~650V SO-8 T&R
送货服务
DMP65H13D0HSS-13参数
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)600 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C250mA (Ta)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)10V
Vgs(th)(Max)@Id4V @ 250µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs13.4 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds582 pF @ 25 V
Vgs(最大)±30V
FET功能-
功耗(最大值)1.9W (Ta)
Rds On(Max)@ Id,Vgs13Ohm @ 250mA, 10V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
供应商设备包8-SO
包/箱8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
DMP65H13D0HSS-13 Packaging
Insepction
DMP65H13D0HSS-13 FAQ
  • 1. How to order DMP65H13D0HSS-13 on Heisener?
  • 3. Are the DMP65H13D0HSS-13 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of DMP65H13D0HSS-13?
DMP65H13D0HSS-13 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。