购买 DMP3068LVT-13 | DMP3068LVT-13数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
DMP3068LVT-13
DMP3068LVT-13
DMP3068LVT-13
仅供参考
零件编号 DMP3068LVT-13
制造商 Diodes Incorporated
描述 MOSFET P-CH 30V 2.8A TSOT26 T&R
送货服务
DMP3068LVT-13参数
制造商Diodes Incorporated
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列-
FET类型P-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)30 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C2.8A (Ta)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)2.5V, 10V
Vgs(th)(Max)@Id1.3V @ 250µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs7.3 nC @ 4.5 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds708 pF @ 15 V
Vgs(最大)±12V
FET功能-
功耗(最大值)1.25W (Ta)
Rds On(Max)@ Id,Vgs75mOhm @ 4.2A, 10V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
供应商设备包TSOT-26
包/箱SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6
DMP3068LVT-13 Packaging
Insepction
DMP3068LVT-13 FAQ
  • 1. How to order DMP3068LVT-13 on Heisener?
  • 3. Are the DMP3068LVT-13 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of DMP3068LVT-13?
DMP3068LVT-13 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。