购买 DMP3007SCGQ-7 | DMP3007SCGQ-7数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
DMP3007SCGQ-7
DMP3007SCGQ-7
DMP3007SCGQ-7
仅供参考
零件编号 DMP3007SCGQ-7
制造商 Diodes Incorporated
描述 MOSFET P-CH 30V 50A 8DFN
送货服务
DMP3007SCGQ-7参数
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)30 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C50A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)4.5V, 10V
Vgs(th)(Max)@Id3V @ 250µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs64.2 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds2826 pF @ 15 V
Vgs(最大)±25V
FET功能-
功耗(最大值)1W (Ta)
Rds On(Max)@ Id,Vgs6.8mOhm @ 11.5A, 10V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
供应商设备包V-DFN3333-8 (Type B)
包/箱8-PowerVDFN
DMP3007SCGQ-7 Packaging
Insepction
DMP3007SCGQ-7 FAQ
  • 1. How to order DMP3007SCGQ-7 on Heisener?
  • 3. Are the DMP3007SCGQ-7 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of DMP3007SCGQ-7?
DMP3007SCGQ-7 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。