购买 DMP2200UFCL-7 | DMP2200UFCL-7数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
DMP2200UFCL-7
DMP2200UFCL-7
DMP2200UFCL-7
仅供参考
零件编号 DMP2200UFCL-7
制造商 Diodes Incorporated
描述 MOSFET 2P-CH 20V 1.7A 6UDFN
送货服务
DMP2200UFCL-7参数
系列-
FET类型MOSFET (Metal Oxide)
FET功能-
漏极到源极电压(Vdss)20V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C1.7A
Rds On(Max)@ Id,Vgs200mOhm @ 2A, 4.5V
Vgs(th)(Max)@Id1.2V @ 250µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs2.2nC @ 4.5V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds184pF @ 10V
力量 - 最大660mW
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱6-UFDFN Exposed Pad
供应商设备包U-DFN1616-6 (Type F)
DMP2200UFCL-7 Packaging
Insepction
DMP2200UFCL-7 FAQ
  • 1. How to order DMP2200UFCL-7 on Heisener?
  • 3. Are the DMP2200UFCL-7 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of DMP2200UFCL-7?
DMP2200UFCL-7 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。