购买 DMNH10H021SPSW-13 | DMNH10H021SPSW-13数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
DMNH10H021SPSW-13
DMNH10H021SPSW-13
DMNH10H021SPSW-13
仅供参考
零件编号 DMNH10H021SPSW-13
制造商 Diodes Incorporated
描述 MOSFET BVDSS: 61V~100V POWERDI50
送货服务
DMNH10H021SPSW-13参数
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)100 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C58A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)10V
Vgs(th)(Max)@Id4V @ 250µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs71 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds3789 pF @ 50 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)1.8W
Rds On(Max)@ Id,Vgs28mOhm @ 20A, 10V
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Surface Mount, Wettable Flank
供应商设备包PowerDI5060-8 (Type UX)
包/箱8-PowerTDFN
DMNH10H021SPSW-13 Packaging
Insepction
DMNH10H021SPSW-13 FAQ
  • 1. How to order DMNH10H021SPSW-13 on Heisener?
  • 3. Are the DMNH10H021SPSW-13 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of DMNH10H021SPSW-13?
DMNH10H021SPSW-13 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。