购买 DMN3300UQ-7 | DMN3300UQ-7数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
DMN3300UQ-7
DMN3300UQ-7
DMN3300UQ-7
仅供参考
零件编号 DMN3300UQ-7
制造商 Diodes Incorporated
描述 MOSFET BVDSS: 25V~30V SOT23 T&R
送货服务
DMN3300UQ-7参数
制造商Diodes Incorporated
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列-
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)30 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C1.5A (Ta)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)1.5V, 4.5V
Vgs(th)(Max)@Id1V @ 250µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs-
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds193 pF @ 10 V
Vgs(最大)±12V
FET功能-
功耗(最大值)700mW
Rds On(Max)@ Id,Vgs150mOhm @ 4.5A, 4.5V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
供应商设备包SOT-23-3
包/箱TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
DMN3300UQ-7 Packaging
Insepction
DMN3300UQ-7 FAQ
  • 1. How to order DMN3300UQ-7 on Heisener?
  • 3. Are the DMN3300UQ-7 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of DMN3300UQ-7?
DMN3300UQ-7 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。