购买 DMJ65H430SCTI | DMJ65H430SCTI数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
DMJ65H430SCTI
DMJ65H430SCTI
DMJ65H430SCTI
仅供参考
零件编号 DMJ65H430SCTI
制造商 Diodes Incorporated
描述 MOSFET BVDSS: 501V~650V ITO-220A
送货服务
DMJ65H430SCTI参数
制造商Diodes Incorporated
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列-
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)650 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C14A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)10V
Vgs(th)(Max)@Id5V @ 250µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs24.5 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds775 pF @ 100 V
Vgs(最大)±30V
FET功能-
功耗(最大值)2.5W (Ta), 50W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs430mOhm @ 5A, 10V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Through Hole
供应商设备包ITO220AB-N (Type HE)
包/箱TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
DMJ65H430SCTI Packaging
Insepction
DMJ65H430SCTI FAQ
  • 1. How to order DMJ65H430SCTI on Heisener?
  • 3. Are the DMJ65H430SCTI price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of DMJ65H430SCTI?
DMJ65H430SCTI 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。