购买 DMC2400UVQ-13 | DMC2400UVQ-13数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
DMC2400UVQ-13
DMC2400UVQ-13
DMC2400UVQ-13
仅供参考
零件编号 DMC2400UVQ-13
制造商 Diodes Incorporated
描述 MOSFET BVDSS: 8V~24V SOT563 T&R
送货服务
DMC2400UVQ-13参数
制造商Diodes Incorporated
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 阵列
封装-
ECAD
系列-
FET类型MOSFET (Metal Oxide)
FET功能-
漏极到源极电压(Vdss)20V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C1.03A (Ta), 700mA (Ta)
Rds On(Max)@ Id,Vgs480mOhm @ 200mA, 5V, 970mOhm @ 100mA, 5V
Vgs(th)(Max)@Id900mV @ 250µA, 1V @ 250µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs0.5nC @ 4.5V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds37.1pF @ 10V, 46.1pF @ 10V
力量 - 最大450mW (Ta)
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SOT-563, SOT-666
供应商设备包SOT-563
DMC2400UVQ-13 Packaging
Insepction
DMC2400UVQ-13 FAQ
  • 1. How to order DMC2400UVQ-13 on Heisener?
  • 3. Are the DMC2400UVQ-13 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of DMC2400UVQ-13?
DMC2400UVQ-13 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。