购买 DHDS1100-13 | DHDS1100-13数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
DHDS1100-13
DHDS1100-13
DHDS1100-13
仅供参考
零件编号 DHDS1100-13
制造商 Diodes Incorporated
描述 PLANAR SCHOTTKY RECTIFIER HDS T&
送货服务
DHDS1100-13参数
制造商Diodes Incorporated
类别分立半导体产品 - 二极管 - 桥式整流器
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Single Phase
技术Schottky
电压 - 峰值反转(最大值)100 V
电流 - 平均整流(Io)1 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If850 mV @ 1 A
电流 - 反向泄漏@Vr10 µA @ 100 V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱4-SMD, Gull Wing
供应商设备包HDS
DHDS1100-13 Packaging
Insepction
DHDS1100-13 FAQ
  • 1. How to order DHDS1100-13 on Heisener?
  • 3. Are the DHDS1100-13 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of DHDS1100-13?
DHDS1100-13 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。