购买 DFLZ16-13 | DFLZ16-13数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
DFLZ16-13
DFLZ16-13
DFLZ16-13
仅供参考
零件编号 DFLZ16-13
制造商 Diodes Incorporated
描述 POWER ZENER DIODE PDI123 T&R 10K
送货服务
DFLZ16-13参数
制造商Diodes Incorporated
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)16 V
公差±5.63%
力量 - 最大1 W
阻抗(最大值)(Zzt)15 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr1 µA @ 12 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.2 V @ 200 mA
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱POWERDI®123
供应商设备包PowerDI™ 123
DFLZ16-13 Packaging
Insepction
DFLZ16-13 FAQ
  • 1. How to order DFLZ16-13 on Heisener?
  • 3. Are the DFLZ16-13 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of DFLZ16-13?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DFLZ16-13.
DFLZ16-13 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。