购买 CYD18S72V18-200BGC | CYD18S72V18-200BGC数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
CYD18S72V18-200BGC
CYD18S72V18-200BGC
CYD18S72V18-200BGC
仅供参考
制造商 Cypress Semiconductor Corp
描述 IC SRAM 18MBIT PARALLEL 484PBGA
送货服务
CYD18S72V18-200BGC参数
内存格式SRAM
技术SRAM - Dual Port, Standard
内存大小18Mbit
内存接口Parallel
时钟频率200 MHz
写周期时间 - Word,Page-
访问时间4 ns
电压 - 电源1.7V ~ 1.9V, 2.4V ~ 2.6V, 2.7V ~ 3.3V
工作温度0°C ~ 70°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱484-BGA
供应商设备包484-PBGA (23x23)
CYD18S72V18-200BGC Packaging
Insepction
CYD18S72V18-200BGC FAQ
  • 1. How to order CYD18S72V18-200BGC on Heisener?
  • 3. Are the CYD18S72V18-200BGC price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of CYD18S72V18-200BGC?
CYD18S72V18-200BGC 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。