购买 CYD02S36V18-200BBC | CYD02S36V18-200BBC数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
CYD02S36V18-200BBC
CYD02S36V18-200BBC
CYD02S36V18-200BBC
仅供参考
制造商 Cypress Semiconductor Corp
描述 IC SRAM 2MBIT PARALLEL 256FBGA
送货服务
CYD02S36V18-200BBC参数
内存格式SRAM
技术SRAM - Dual Port, Synchronous
内存大小2Mbit
内存接口Parallel
时钟频率200 MHz
写周期时间 - Word,Page-
访问时间3.3 ns
电压 - 电源1.7V ~ 1.9V
工作温度0°C ~ 70°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱256-LBGA
供应商设备包256-FBGA (17x17)
CYD02S36V18-200BBC Packaging
Insepction
CYD02S36V18-200BBC FAQ
  • 1. How to order CYD02S36V18-200BBC on Heisener?
  • 3. Are the CYD02S36V18-200BBC price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of CYD02S36V18-200BBC?
CYD02S36V18-200BBC 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。