购买 CY8C20224-12LKXIKG | CY8C20224-12LKXIKG数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
CY8C20224-12LKXIKG
CY8C20224-12LKXIKG
CY8C20224-12LKXIKG
仅供参考
制造商 Cypress Semiconductor Corp
描述 IC MCU 8BIT 8KB FLASH 16QFN
送货服务
CY8C20224-12LKXIKG参数
类别集成电路(IC) - 嵌入式 - 微控制器
封装-
ECAD
系列PSOC®1 CY8C20xxx
核心处理器M8C
核心尺寸8-Bit
速度12MHz
连接I2C, SPI
外设LVD, POR, WDT
I / O数量12
程序内存大小8KB (8K x 8)
程序存储器类型FLASH
EEPROM大小-
RAM大小512 x 8
电压 - 电源(Vcc / Vdd)2.4V ~ 5.25V
数据转换器-
振荡器类型Internal
工作温度-40°C ~ 85°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱16-UFQFN
供应商设备包16-QFN (3x3)
CY8C20224-12LKXIKG Packaging
Insepction
CY8C20224-12LKXIKG FAQ
  • 1. How to order CY8C20224-12LKXIKG on Heisener?
  • 3. Are the CY8C20224-12LKXIKG price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of CY8C20224-12LKXIKG?
CY8C20224-12LKXIKG 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。