购买 CY7C274-55JC | CY7C274-55JC数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
CY7C274-55JC
CY7C274-55JC
CY7C274-55JC
仅供参考
零件编号 CY7C274-55JC
制造商 Cypress Semiconductor Corp
描述 IC EPROM 256KBIT PARALLEL
送货服务
CY7C274-55JC参数
系列-
记忆类型Non-Volatile
内存格式EPROM
技术EPROM - OTP
内存大小256Kbit
内存接口Parallel
时钟频率-
写周期时间 - Word,Page-
访问时间55 ns
电压 - 电源4.5V ~ 5.5V
工作温度0°C ~ 70°C (TA)
安装类型-
包/箱-
供应商设备包-
CY7C274-55JC Packaging
Insepction
CY7C274-55JC FAQ
  • 1. How to order CY7C274-55JC on Heisener?
  • 3. Are the CY7C274-55JC price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of CY7C274-55JC?
CY7C274-55JC 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。