购买 CY7C197N-45PXC | CY7C197N-45PXC数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
CY7C197N-45PXC
CY7C197N-45PXC
CY7C197N-45PXC
仅供参考
零件编号 CY7C197N-45PXC
制造商 Cypress Semiconductor Corp
描述 IC SRAM 256KBIT PARALLEL 24DIP
送货服务
CY7C197N-45PXC参数
内存格式SRAM
技术SRAM - Asynchronous
内存大小256Kbit
内存接口Parallel
时钟频率-
写周期时间 - Word,Page45ns
访问时间45 ns
电压 - 电源4.5V ~ 5.5V
工作温度0°C ~ 70°C (TA)
安装类型Through Hole
包/箱24-DIP (0.300", 7.62mm)
供应商设备包24-PDIP
CY7C197N-45PXC Packaging
Insepction
CY7C197N-45PXC FAQ
  • 1. How to order CY7C197N-45PXC on Heisener?
  • 3. Are the CY7C197N-45PXC price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of CY7C197N-45PXC?
CY7C197N-45PXC 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。