购买 CY7C1520AV18-200BZI | CY7C1520AV18-200BZI数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
CY7C1520AV18-200BZI
CY7C1520AV18-200BZI
CY7C1520AV18-200BZI
仅供参考
制造商 Cypress Semiconductor Corp
描述 IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FBGA
送货服务
CY7C1520AV18-200BZI参数
内存格式SRAM
技术SRAM - Synchronous, DDR II
内存大小72Mbit
内存接口Parallel
时钟频率200 MHz
写周期时间 - Word,Page-
访问时间-
电压 - 电源1.7V ~ 1.9V
工作温度-40°C ~ 85°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱165-LBGA
供应商设备包165-FBGA (15x17)
CY7C1520AV18-200BZI Packaging
Insepction
CY7C1520AV18-200BZI FAQ
  • 1. How to order CY7C1520AV18-200BZI on Heisener?
  • 3. Are the CY7C1520AV18-200BZI price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of CY7C1520AV18-200BZI?
CY7C1520AV18-200BZI 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。