购买 CY7C141-55JCT | CY7C141-55JCT数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
CY7C141-55JCT
CY7C141-55JCT
CY7C141-55JCT
仅供参考
零件编号 CY7C141-55JCT
制造商 Cypress Semiconductor Corp
描述 IC SRAM 8KBIT PARALLEL 52PLCC
送货服务
CY7C141-55JCT参数
内存格式SRAM
技术SRAM - Dual Port, Asynchronous
内存大小8Kbit
内存接口Parallel
时钟频率-
写周期时间 - Word,Page55ns
访问时间55 ns
电压 - 电源4.5V ~ 5.5V
工作温度0°C ~ 70°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱52-LCC (J-Lead)
供应商设备包52-PLCC (19.13x19.13)
CY7C141-55JCT Packaging
Insepction
CY7C141-55JCT FAQ
  • 1. How to order CY7C141-55JCT on Heisener?
  • 3. Are the CY7C141-55JCT price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of CY7C141-55JCT?
CY7C141-55JCT 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。