购买 CY7C1393CV18-250BXZC | CY7C1393CV18-250BXZC数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
CY7C1393CV18-250BXZC
CY7C1393CV18-250BXZC
CY7C1393CV18-250BXZC
仅供参考
制造商 Cypress Semiconductor Corp
描述 IC SRAM 16MBIT PAR 165FBGA
送货服务
CY7C1393CV18-250BXZC参数
内存格式SRAM
技术SRAM - Synchronous, DDR II
内存大小16Mbit
内存接口Parallel
时钟频率250 MHz
写周期时间 - Word,Page-
访问时间-
电压 - 电源1.7V ~ 1.9V
工作温度0°C ~ 70°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱165-LBGA
供应商设备包165-FBGA (13x15)
CY7C1393CV18-250BXZC Packaging
Insepction
CY7C1393CV18-250BXZC FAQ
  • 1. How to order CY7C1393CV18-250BXZC on Heisener?
  • 3. Are the CY7C1393CV18-250BXZC price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of CY7C1393CV18-250BXZC?
CY7C1393CV18-250BXZC 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。