购买 CY7C1387B-150BGC | CY7C1387B-150BGC数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
CY7C1387B-150BGC
CY7C1387B-150BGC
CY7C1387B-150BGC
仅供参考
零件编号 CY7C1387B-150BGC
制造商 Cypress Semiconductor Corp
描述 IC SRAM 18MBIT PAR 119PBGA
送货服务
CY7C1387B-150BGC参数
类别集成电路(IC) - 存储器
封装-
ECAD
系列-
记忆类型Volatile
内存格式SRAM
技术SRAM - Synchronous, SDR
内存大小18Mbit
内存接口Parallel
时钟频率150 MHz
写周期时间 - Word,Page-
访问时间3.8 ns
电压 - 电源3.135V ~ 3.6V
工作温度0°C ~ 70°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱119-BGA
供应商设备包119-PBGA (14x22)
CY7C1387B-150BGC Packaging
Insepction
CY7C1387B-150BGC FAQ
  • 1. How to order CY7C1387B-150BGC on Heisener?
  • 3. Are the CY7C1387B-150BGC price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of CY7C1387B-150BGC?
CY7C1387B-150BGC 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。