购买 CY62128BNLL-55SXIT | CY62128BNLL-55SXIT数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
CY62128BNLL-55SXIT
CY62128BNLL-55SXIT
CY62128BNLL-55SXIT
仅供参考
制造商 Cypress Semiconductor Corp
描述 IC SRAM 1MBIT PARALLEL 32SOIC
送货服务
CY62128BNLL-55SXIT参数
类别集成电路(IC) - 存储器
封装-
ECAD
系列MoBL®
记忆类型Volatile
内存格式SRAM
技术SRAM - Synchronous
内存大小1Mbit
内存接口Parallel
时钟频率-
写周期时间 - Word,Page55ns
访问时间55 ns
电压 - 电源4.5V ~ 5.5V
工作温度-40°C ~ 85°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱32-SOIC (0.445", 11.30mm Width)
供应商设备包32-SOIC
CY62128BNLL-55SXIT Packaging
Insepction
CY62128BNLL-55SXIT FAQ
  • 1. How to order CY62128BNLL-55SXIT on Heisener?
  • 3. Are the CY62128BNLL-55SXIT price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of CY62128BNLL-55SXIT?
CY62128BNLL-55SXIT 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。