购买 CY27C512-55ZC | CY27C512-55ZC数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
CY27C512-55ZC
CY27C512-55ZC
CY27C512-55ZC
仅供参考
零件编号 CY27C512-55ZC
制造商 Cypress Semiconductor Corp
描述 IC EPROM 512KBIT PAR 32TSOP I
送货服务
CY27C512-55ZC参数
类别集成电路(IC) - 存储器
封装-
ECAD
系列-
记忆类型Non-Volatile
内存格式EPROM
技术EPROM - OTP
内存大小512Kbit
内存接口Parallel
时钟频率-
写周期时间 - Word,Page-
访问时间55 ns
电压 - 电源4.5V ~ 5.5V
工作温度0°C ~ 70°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱32-TFSOP (0.724", 18.40mm Width)
供应商设备包32-TSOP I
CY27C512-55ZC Packaging
Insepction
CY27C512-55ZC FAQ
  • 1. How to order CY27C512-55ZC on Heisener?
  • 3. Are the CY27C512-55ZC price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of CY27C512-55ZC?
CY27C512-55ZC 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。