购买 BZX84C24Q-13-F | BZX84C24Q-13-F数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX84C24Q-13-F
BZX84C24Q-13-F
BZX84C24Q-13-F
仅供参考
零件编号 BZX84C24Q-13-F
制造商 Diodes Incorporated
描述 ZENER DIODE SOT23 T&R 10K
送货服务
BZX84C24Q-13-F参数
制造商Diodes Incorporated
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)24 V
公差±5.83%
力量 - 最大300 mW
阻抗(最大值)(Zzt)70 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr100 nA @ 16.8 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度-65°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
供应商设备包SOT-23-3
BZX84C24Q-13-F Packaging
Insepction
BZX84C24Q-13-F FAQ
  • 1. How to order BZX84C24Q-13-F on Heisener?
  • 3. Are the BZX84C24Q-13-F price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX84C24Q-13-F?
BZX84C24Q-13-F 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。