购买 BZX84C20-7-F-79 | BZX84C20-7-F-79数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX84C20-7-F-79
BZX84C20-7-F-79
BZX84C20-7-F-79
仅供参考
零件编号 BZX84C20-7-F-79
制造商 Diodes Incorporated
描述 DIODE ZENER 20V 300MW SOT23
送货服务
BZX84C20-7-F-79参数
制造商Diodes Incorporated
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)20 V
公差±6%
力量 - 最大300 mW
阻抗(最大值)(Zzt)55 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr100 nA @ 14 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度-65°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
供应商设备包SOT-23-3
BZX84C20-7-F-79 Packaging
Insepction
BZX84C20-7-F-79 FAQ
  • 1. How to order BZX84C20-7-F-79 on Heisener?
  • 3. Are the BZX84C20-7-F-79 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX84C20-7-F-79?
BZX84C20-7-F-79 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。