购买 BZX84B15Q-7-F | BZX84B15Q-7-F数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX84B15Q-7-F
BZX84B15Q-7-F
BZX84B15Q-7-F
仅供参考
零件编号 BZX84B15Q-7-F
制造商 Diodes Incorporated
描述 TIGHT TOLERANCE ZENER SOT23 T&R
送货服务
BZX84B15Q-7-F参数
制造商Diodes Incorporated
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)15 V
公差±2%
力量 - 最大300 mW
阻抗(最大值)(Zzt)30 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr100 nA @ 10.5 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度-65°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
供应商设备包SOT-23-3
BZX84B15Q-7-F Packaging
Insepction
BZX84B15Q-7-F FAQ
  • 1. How to order BZX84B15Q-7-F on Heisener?
  • 3. Are the BZX84B15Q-7-F price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX84B15Q-7-F?
BZX84B15Q-7-F 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。