购买 BZT585B3V9TQ-13 | BZT585B3V9TQ-13数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZT585B3V9TQ-13
BZT585B3V9TQ-13
BZT585B3V9TQ-13
仅供参考
零件编号 BZT585B3V9TQ-13
制造商 Diodes Incorporated
描述 TIGHT TOLERANCE ZENER DIODE SOD5
送货服务
BZT585B3V9TQ-13参数
制造商Diodes Incorporated
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)3.9 V
公差±2%
力量 - 最大350 mW
阻抗(最大值)(Zzt)90 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr3 µA @ 1 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.1 V @ 100 mA
工作温度-65°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SC-79, SOD-523
供应商设备包SOD-523
BZT585B3V9TQ-13 Packaging
Insepction
BZT585B3V9TQ-13 FAQ
  • 1. How to order BZT585B3V9TQ-13 on Heisener?
  • 3. Are the BZT585B3V9TQ-13 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZT585B3V9TQ-13?
BZT585B3V9TQ-13 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
BZT585B3V9TQ-13
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
BZT585B3V9TQ-13 QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
X2BS
RF CROSSOVER RF & RF 6GHZ