购买 BZT585B2V4TQ-13 | BZT585B2V4TQ-13数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZT585B2V4TQ-13
BZT585B2V4TQ-13
BZT585B2V4TQ-13
仅供参考
零件编号 BZT585B2V4TQ-13
制造商 Diodes Incorporated
描述 TIGHT TOLERANCE ZENER DIODE SOD5
送货服务
BZT585B2V4TQ-13参数
制造商Diodes Incorporated
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)2.4 V
公差±2%
力量 - 最大350 mW
阻抗(最大值)(Zzt)100 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr50 µA @ 1 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.1 V @ 100 mA
工作温度-65°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SC-79, SOD-523
供应商设备包SOD-523
BZT585B2V4TQ-13 Packaging
Insepction
BZT585B2V4TQ-13 FAQ
  • 1. How to order BZT585B2V4TQ-13 on Heisener?
  • 3. Are the BZT585B2V4TQ-13 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZT585B2V4TQ-13?
BZT585B2V4TQ-13 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。