购买 BZT52HC6V2WFQ-7 | BZT52HC6V2WFQ-7数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZT52HC6V2WFQ-7
BZT52HC6V2WFQ-7
BZT52HC6V2WFQ-7
仅供参考
零件编号 BZT52HC6V2WFQ-7
制造商 Diodes Incorporated
描述 Zener Diode SOD123F T&R 3K
送货服务
BZT52HC6V2WFQ-7参数
制造商Diodes Incorporated
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)6.2 V
公差±6.45%
力量 - 最大375 mW
阻抗(最大值)(Zzt)10 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr3 µA @ 4 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度-65°C ~ 150°C (TJ)
供应商设备包SOD-123F
BZT52HC6V2WFQ-7 Packaging
Insepction
BZT52HC6V2WFQ-7 FAQ
  • 1. How to order BZT52HC6V2WFQ-7 on Heisener?
  • 3. Are the BZT52HC6V2WFQ-7 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZT52HC6V2WFQ-7?
BZT52HC6V2WFQ-7 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
BZT52HC6V2WFQ-7
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
BZT52HC6V2WFQ-7 QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
FIXED IND 3.5UH 22.5A 3.1 MOHM