购买 BZT52HC30WFQ-7 | BZT52HC30WFQ-7数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZT52HC30WFQ-7
BZT52HC30WFQ-7
BZT52HC30WFQ-7
仅供参考
零件编号 BZT52HC30WFQ-7
制造商 Diodes Incorporated
描述 Power Zener Diode SOD123F T&R 3K
送货服务
BZT52HC30WFQ-7参数
制造商Diodes Incorporated
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)30 V
公差±6.67%
力量 - 最大375 mW
阻抗(最大值)(Zzt)40 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr50 nA @ 21 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度-65°C ~ 150°C (TJ)
供应商设备包SOD-123F
BZT52HC30WFQ-7 Packaging
Insepction
BZT52HC30WFQ-7 FAQ
  • 1. How to order BZT52HC30WFQ-7 on Heisener?
  • 3. Are the BZT52HC30WFQ-7 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZT52HC30WFQ-7?
BZT52HC30WFQ-7 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。