购买 BZT52C9V1SQ-7-F | BZT52C9V1SQ-7-F数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZT52C9V1SQ-7-F
BZT52C9V1SQ-7-F
BZT52C9V1SQ-7-F
仅供参考
零件编号 BZT52C9V1SQ-7-F
制造商 Diodes Incorporated
描述 ZENER DIODE SOD323 T&R 3K
送货服务
BZT52C9V1SQ-7-F参数
制造商Diodes Incorporated
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)9.1 V
公差±6.04%
力量 - 最大200 mW
阻抗(最大值)(Zzt)15 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr200 nA @ 6 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度-65°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SC-76, SOD-323
供应商设备包SOD-323
BZT52C9V1SQ-7-F Packaging
Insepction
BZT52C9V1SQ-7-F FAQ
  • 1. How to order BZT52C9V1SQ-7-F on Heisener?
  • 3. Are the BZT52C9V1SQ-7-F price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZT52C9V1SQ-7-F?
BZT52C9V1SQ-7-F 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。