购买 BZT52C9V1LPQ-7 | BZT52C9V1LPQ-7数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZT52C9V1LPQ-7
BZT52C9V1LPQ-7
BZT52C9V1LPQ-7
仅供参考
零件编号 BZT52C9V1LPQ-7
制造商 Diodes Incorporated
描述 DIODE ZENER X1-DFN1006-2 T&R 3K
送货服务
BZT52C9V1LPQ-7参数
制造商Diodes Incorporated
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)9.1 V
公差±6%
力量 - 最大250 mW
阻抗(最大值)(Zzt)15 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr500 nA @ 6 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度-65°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱0402 (1006 Metric)
供应商设备包X1-DFN1006-2
BZT52C9V1LPQ-7 Packaging
Insepction
BZT52C9V1LPQ-7 FAQ
  • 1. How to order BZT52C9V1LPQ-7 on Heisener?
  • 3. Are the BZT52C9V1LPQ-7 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZT52C9V1LPQ-7?
BZT52C9V1LPQ-7 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
BZT52C9V1LPQ-7
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
BZT52C9V1LPQ-7 QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
FIXED IND 3.5UH 22.5A 3.1 MOHM