购买 BZT52C5V1LP-7B | BZT52C5V1LP-7B数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZT52C5V1LP-7B
BZT52C5V1LP-7B
BZT52C5V1LP-7B
仅供参考
零件编号 BZT52C5V1LP-7B
制造商 Diodes Incorporated
描述 ZENER DIODE X1-DFN1006-2 T&R 10K
送货服务
BZT52C5V1LP-7B参数
制造商Diodes Incorporated
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)5.1 V
公差±5.88%
力量 - 最大250 mW
阻抗(最大值)(Zzt)60 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr2 µA @ 2 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度-65°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱0402 (1006 Metric)
供应商设备包X1-DFN1006-2
BZT52C5V1LP-7B Packaging
Insepction
BZT52C5V1LP-7B FAQ
  • 1. How to order BZT52C5V1LP-7B on Heisener?
  • 3. Are the BZT52C5V1LP-7B price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZT52C5V1LP-7B?
BZT52C5V1LP-7B 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。