购买 BZT52C36-7-F-79 | BZT52C36-7-F-79数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZT52C36-7-F-79
BZT52C36-7-F-79
BZT52C36-7-F-79
仅供参考
零件编号 BZT52C36-7-F-79
制造商 Diodes Incorporated
描述 DIODE ZENER 36V 370MW SOD123
送货服务
BZT52C36-7-F-79参数
制造商Diodes Incorporated
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)36 V
公差±5.56%
力量 - 最大370 mW
阻抗(最大值)(Zzt)90 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr100 nA @ 25.2 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度-65°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-123
供应商设备包SOD-123
BZT52C36-7-F-79 Packaging
Insepction
BZT52C36-7-F-79 FAQ
  • 1. How to order BZT52C36-7-F-79 on Heisener?
  • 3. Are the BZT52C36-7-F-79 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZT52C36-7-F-79?
BZT52C36-7-F-79 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。