购买 BU33JA2DG-CTR | BU33JA2DG-CTR数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BU33JA2DG-CTR
BU33JA2DG-CTR
BU33JA2DG-CTR
仅供参考
零件编号 BU33JA2DG-CTR
制造商 Rohm Semiconductor
描述 IC REG LINEAR 3.3V 100MA 5SSOP
送货服务
BU33JA2DG-CTR参数
制造商Rohm Semiconductor
类别集成电路(IC) - PMIC - 稳压器 - 线性
封装-
ECAD
系列-
输出配置Positive
输出类型Fixed
监管机构数量1
电压 - 输入(最大值)6V
电压 - 输出(最小/固定)3.3V
电压 - 输出(最大值)-
电压降(最大值)0.155V @ 100mA
电流 - 输出200mA
电流 - 静态(Iq)80 µA
电流 - 电源(最大)-
PSRR68dB (1kHz)
控制功能Enable
保护功能Over Current, Over Temperature
工作温度-40°C ~ 125°C
安装类型Surface Mount
包/箱SC-74A, SOT-753
供应商设备包5-SSOP
BU33JA2DG-CTR Packaging
Insepction
BU33JA2DG-CTR FAQ
  • 1. How to order BU33JA2DG-CTR on Heisener?
  • 3. Are the BU33JA2DG-CTR price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BU33JA2DG-CTR?
BU33JA2DG-CTR 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。