购买 BSZ105N04NSGATMA2 | BSZ105N04NSGATMA2数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BSZ105N04NSGATMA2
BSZ105N04NSGATMA2
BSZ105N04NSGATMA2
仅供参考
零件编号 BSZ105N04NSGATMA2
制造商 Infineon Technologies
描述 TRENCH <= 40V
送货服务
BSZ105N04NSGATMA2参数
制造商Infineon Technologies
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列-
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)40 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C11A (Ta), 40A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)10V
Vgs(th)(Max)@Id4V @ 14µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs17 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds1300 pF @ 20 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)2.1W (Ta), 35W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs10.5mOhm @ 20A, 10V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
供应商设备包PG-TSDSON-8-1
包/箱8-PowerVDFN
BSZ105N04NSGATMA2 Packaging
Insepction
BSZ105N04NSGATMA2 FAQ
  • 1. How to order BSZ105N04NSGATMA2 on Heisener?
  • 3. Are the BSZ105N04NSGATMA2 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BSZ105N04NSGATMA2?
BSZ105N04NSGATMA2 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。