购买 BSF134N10NJ3GXUMA1 | BSF134N10NJ3GXUMA1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BSF134N10NJ3GXUMA1
BSF134N10NJ3GXUMA1
BSF134N10NJ3GXUMA1
仅供参考
制造商 Infineon Technologies
描述 MOSFET N-CH 100V 9A/40A 2WDSON
送货服务
BSF134N10NJ3GXUMA1参数
制造商Infineon Technologies
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列OptiMOS™
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)100 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C9A (Ta), 40A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)6V, 10V
Vgs(th)(Max)@Id3.5V @ 40µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs30 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds2300 pF @ 50 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)2.2W (Ta), 43W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs13.4mOhm @ 30A, 10V
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
供应商设备包MG-WDSON-2, CanPAK M™
包/箱3-WDSON
BSF134N10NJ3GXUMA1 Packaging
Insepction
BSF134N10NJ3GXUMA1 FAQ
  • 1. How to order BSF134N10NJ3GXUMA1 on Heisener?
  • 3. Are the BSF134N10NJ3GXUMA1 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BSF134N10NJ3GXUMA1?
BSF134N10NJ3GXUMA1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。