购买 BSC22DN20NS3GATMA1 | BSC22DN20NS3GATMA1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BSC22DN20NS3GATMA1
BSC22DN20NS3GATMA1
BSC22DN20NS3GATMA1
仅供参考
制造商 Infineon Technologies
描述 MOSFET N-CH 200V 7A TDSON-8-5
送货服务
BSC22DN20NS3GATMA1参数
ECAD
系列OptiMOS™
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)200 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C7A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)10V
Vgs(th)(Max)@Id4V @ 13µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs5.6 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds430 pF @ 100 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)34W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs225mOhm @ 3.5A, 10V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
供应商设备包PG-TDSON-8-5
包/箱8-PowerTDFN
BSC22DN20NS3GATMA1 Packaging
Insepction
BSC22DN20NS3GATMA1 FAQ
  • 1. How to order BSC22DN20NS3GATMA1 on Heisener?
  • 3. Are the BSC22DN20NS3GATMA1 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BSC22DN20NS3GATMA1?
BSC22DN20NS3GATMA1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。