购买 BSC030P03NS3GAUMA1 | BSC030P03NS3GAUMA1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BSC030P03NS3GAUMA1
BSC030P03NS3GAUMA1
BSC030P03NS3GAUMA1
仅供参考
制造商 Infineon Technologies
描述 MOSFET P-CH 30V 25.4/100A 8TDSON
送货服务
BSC030P03NS3GAUMA1参数
ECAD
系列OptiMOS™
FET类型P-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)30 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C25.4A (Ta), 100A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)6V, 10V
Vgs(th)(Max)@Id3.1V @ 345µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs186 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds14000 pF @ 15 V
Vgs(最大)±25V
FET功能-
功耗(最大值)2.5W (Ta), 125W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs3mOhm @ 50A, 10V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
供应商设备包PG-TDSON-8-1
包/箱8-PowerTDFN
BSC030P03NS3GAUMA1 Packaging
Insepction
BSC030P03NS3GAUMA1 FAQ
  • 1. How to order BSC030P03NS3GAUMA1 on Heisener?
  • 3. Are the BSC030P03NS3GAUMA1 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BSC030P03NS3GAUMA1?
BSC030P03NS3GAUMA1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。