购买 BSC030N10NS5SCATMA1 | BSC030N10NS5SCATMA1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BSC030N10NS5SCATMA1
BSC030N10NS5SCATMA1
BSC030N10NS5SCATMA1
仅供参考
制造商 Infineon Technologies
描述 TRENCH >=100V
数据表
封装 -
ECAD
库存 123 piece(s)
送货服务
BSC030N10NS5SCATMA1参数
ECAD
系列OptiMOS™ 5
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)100 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C171A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)6V, 10V
Vgs(th)(Max)@Id3.8V @ 115µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs88 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds6500 pF @ 50 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)188W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs3mOhm @ 50A, 10V
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Surface Mount
供应商设备包PG-WSON-8-2
包/箱8-PowerWDFN
BSC030N10NS5SCATMA1 Packaging
Insepction
BSC030N10NS5SCATMA1 FAQ
  • 1. How to order BSC030N10NS5SCATMA1 on Heisener?
  • 3. Are the BSC030N10NS5SCATMA1 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BSC030N10NS5SCATMA1?
BSC030N10NS5SCATMA1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。