购买 BD33GA5VEFJ-ME2 | BD33GA5VEFJ-ME2数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BD33GA5VEFJ-ME2
BD33GA5VEFJ-ME2
BD33GA5VEFJ-ME2
仅供参考
零件编号 BD33GA5VEFJ-ME2
制造商 Rohm Semiconductor
描述 500MA 3.3V, FIXED OUTPUT, HIGH-A
送货服务
BD33GA5VEFJ-ME2参数
监管机构数量1
电压 - 输入(最大值)14V
电压 - 输出(最小/固定)3.3V
电压 - 输出(最大值)-
电压降(最大值)1.2V @ 500mA
电流 - 输出500mA
电流 - 静态(Iq)1.2 mA
电流 - 电源(最大)-
PSRR-
控制功能Enable, Soft Start
保护功能Over Current, Over Temperature, Short Circuit
工作温度-40°C ~ 105°C
安装类型Surface Mount
包/箱8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad
供应商设备包8-HTSOP-J
BD33GA5VEFJ-ME2 Packaging
Insepction
BD33GA5VEFJ-ME2 FAQ
  • 1. How to order BD33GA5VEFJ-ME2 on Heisener?
  • 3. Are the BD33GA5VEFJ-ME2 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BD33GA5VEFJ-ME2?
BD33GA5VEFJ-ME2 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。