购买 BD18IC0MEFJ-LBH2 | BD18IC0MEFJ-LBH2数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BD18IC0MEFJ-LBH2
BD18IC0MEFJ-LBH2
BD18IC0MEFJ-LBH2
仅供参考
零件编号 BD18IC0MEFJ-LBH2
制造商 Rohm Semiconductor
描述 1A 1.8V, FIXED OUTPUT, HIGH-ACCU
数据表
封装 -
ECAD
库存 750 piece(s)
送货服务
BD18IC0MEFJ-LBH2参数
监管机构数量1
电压 - 输入(最大值)5.5V
电压 - 输出(最小/固定)1.8V
电压 - 输出(最大值)-
电压降(最大值)0.9V @ 1A
电流 - 输出1A
电流 - 静态(Iq)700 µA
控制功能Enable, Soft Start
保护功能Over Current, Over Temperature
工作温度-40°C ~ 105°C
安装类型Surface Mount
包/箱8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad
供应商设备包8-HTSOP-J
BD18IC0MEFJ-LBH2 Packaging
Insepction
BD18IC0MEFJ-LBH2 FAQ
  • 1. How to order BD18IC0MEFJ-LBH2 on Heisener?
  • 3. Are the BD18IC0MEFJ-LBH2 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BD18IC0MEFJ-LBH2?
BD18IC0MEFJ-LBH2 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。