购买 BD18FD0WHFP-TR | BD18FD0WHFP-TR数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BD18FD0WHFP-TR
BD18FD0WHFP-TR
BD18FD0WHFP-TR
仅供参考
零件编号 BD18FD0WHFP-TR
制造商 Rohm Semiconductor
描述 2A 1.8V, FIXED OUTPUT, HIGH-ACCU
送货服务
BD18FD0WHFP-TR参数
制造商Rohm Semiconductor
类别集成电路(IC) - PMIC - 稳压器 - 线性
封装-
ECAD
系列-
输出配置Positive
输出类型Fixed
监管机构数量1
电压 - 输入(最大值)32V
电压 - 输出(最小/固定)1.8V
电压 - 输出(最大值)-
电压降(最大值)-
电流 - 输出2A
电流 - 静态(Iq)1 mA
电流 - 电源(最大)-
PSRR55dB (120Hz)
控制功能Enable
保护功能Over Current, Over Temperature, Short Circuit
工作温度-40°C ~ 105°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱HRP-5 (5 Leads + Tab)
供应商设备包HRP-5
BD18FD0WHFP-TR Packaging
Insepction
BD18FD0WHFP-TR FAQ
  • 1. How to order BD18FD0WHFP-TR on Heisener?
  • 3. Are the BD18FD0WHFP-TR price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BD18FD0WHFP-TR?
BD18FD0WHFP-TR 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。