购买 BAS70-05E | BAS70-05E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BAS70-05E
BAS70-05E
BAS70-05E
仅供参考
零件编号 BAS70-05E
制造商 Diotec Semiconductor
描述 IC
送货服务
BAS70-05E参数
制造商Diotec Semiconductor
系列-
二极管配置1 Pair Common Cathode
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)70 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)70mA
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1 V @ 15 mA
速度Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
反向恢复时间(trr)5 ns
电流 - 反向泄漏@Vr100 nA @ 50 V
工作温度 - 结-55°C ~ 125°C
安装类型Surface Mount
包/箱SOT-523
供应商设备包SOT-523
BAS70-05E Packaging
Insepction
BAS70-05E FAQ
  • 1. How to order BAS70-05E on Heisener?
  • 3. Are the BAS70-05E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BAS70-05E?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BAS70-05E.
BAS70-05E 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。